Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

x
menu

Kontakt

Masz pytania, problem, propozycję? Skontaktuj się z nami

POZYTRON Radiologia w Medycynie

ul. Garbarska 9
64-200 Wolsztyn

tel.: +48 501 284 204

e-mail: biuro@pozytron.pl

NIP: 925-193-81-16

REGON: 080206452

 

Biuro Handlowe w Poznaniu

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań

tel.: +48 501 284 204

e-mail: poznan@pozytron.pl

 

Biuro Handlowe w Warszawie

ul. Hoża 86 lok. 410
00-682 Warszawa

tel.: +48 501 284 204

e-mail: warszawa@pozytron.pl

 

Magazyn

ul. Wrzosowa 4
62-052 Komorniki 

tel.: +48 501 284 204

e-mail: komorniki@pozytron.pl

 

Bank:   GETIN NOBLE BANK

Numer konta bankowego:     70 1560 0013 2343 6914 4000 0001

 

 

Inspektor Ochrony Radiologicznej:


Bartłomiej Ginter
tel.: +48 503 107 131
e-mail: biuro@pozytron.pl

 


Dyrektor:

Katarzyna Czapracka

tel.: +48 517 155 184

e-mail: k.czapracka@pozytron.pl



Projekt Osłon Stałych i System Zarządzania Jakością:


Anna Zając
tel.: +48 506 276 500
e-mail: a.zajac@pozytron.pl  


Justyna Śmigiel
tel.: +48 508 289 632
e-mail: j.smigiel@pozytron.pl


Testy podstawowe i specjalistyczne:

 

Dominika Kulus
tel.: +48 512 374 597
e-mail: d.kulus@pozytron.pl

Urządzenia RTG i RVG:


Jacek Gumowski

tel.: +48 602 550 944

e-mail: j.gumowski@sgz.com.pl


Dział szkoleń:


Kierownik szkoleń:

Daria Stempin

tel.: +48 505 440 173

e-mail: d.stempin@pozytron.pl

 

Magdalena Musielak
tel.: +48 502 268 684
e-mail: m.musielak@pozytron.pl, szkolenia@pozytron.pl

 

Dział ekonomiczno-finansowy:

 

Natalia Prawucka - Koler

tel.: +48 518 890 231

e-mail: n.prawucka-koler@pozytron.plfinanse@pozytron.pl


– Koler

Formularz kontaktowy

Prosimy wypełnić wszystkie pola

Pobierz materiały szkoleniowe